شاید یک یا این که دو توشه از ذهنیت شما قبلی باشد : می‌دانید چنانچه صرفا می دانستم چه گونه برنامه نویسم , این عمل زیاد معمولی خیس خواهد بود . البته این یک مورد ترسناک است , علی الخصوص در‌حالتی که شما از تخصص فنی خویش مطمئن نیستید , و آنقدر فرا گرفتن موجود است که نمی دانید از کجا آغاز فرمایید .

در روز جاری Whiteboard Friday , معلم فنی SEO Paul Shapiro به اشتراک میگذارد که چرا برای SEO و بازاریابان اینقدر اصلی است که کد زدن را انجام دهند , مفاهیم اصلی را توضیح می دهند , و به شما در گزینش شایسته ترین مسیر عملی برای یاری به شما در انتخاب مرحله مطلوب خویش یاری می نمایند . توان فنی

برای مفتوح کردن ورژن با وضوح بالا در یک کاغذ نو , روی تصویر تخته سپید کلیک کنید!

رونویسی فیلم

هودی , هواداران موز . پل شاپیرو در اینجا , مدیریت بهینه سازی وب سایت در کاتالیست . اینجانب روز جاری اینجا هستم تا راجع به کد زدن برای SEO و بازاریابان با شما سخن کنم .

چرا بایستی یاد بگیرید که چه‌گونه کد نوشتن کنید؟

تاءمل میکنم واقعاً چند مزیت با اهمیت برای یاد گرفتن طریق طرح ریزی موجود است .

1 . بهبود رابطه ها گسترش دهنده

نخستین , رابطه ها توسعه و گسترش دهنده بودن . تحت عنوان سئو وب سایت , ما به صورت مداوم با بسط دهندگان عمل میکنیم تا پیشنهاد های خویش را عملی کنیم . شعور این‌که چرا آنان تصمیمات خاصی را اتخاذ می نمایند , چه‌گونه فکر‌می کنند واقعاً دارای اهمیت برای همیاری خوب تر با آن‌ها است .

2 . به یک سئوی سایت فنی خوبتر تبدیل گردید

فهم و شعور طریق کد نویسی شمارا به یک سئو وب سایت فنی خوب تر تبدیل می نماید . صرفا شعور ساخت سایت ها و روش سعی آن ها به شما یاری می نماید تا با بهینه سازی سایت خویش خوب تر کار نمایید . اتوماسیون . ما تحت عنوان بازاریاب , تحت عنوان بهینه سازی سایت , همگی ما برخی اوقات شغل های زیاد تکراری انجام می‌دهیم و توانمند به کاهش زمان صرف شده برای انجام این شغل های تکراری , واقعاً حساس است .

واقعاً فرصتی برای انجام امور و تمرکز بیشتر روی راهکار و چیزهای دیگر را که نمی توانید برای اتوماسیون بگذارید , گشوده می نماید .

3 . تجزیه و بررسی داده های خویش را مرتفع فرمائید

در حالتی که کسی با این شماره 1 , 048 , 576 آشنا باشد , این حد سطر در Microsoft Excel است .

تحت عنوان بازاریاب , ما در دریایی از اطلاعات شنا می‌کنیم . عمل با تیم داده ای که زیاد از آن بالاتر رود فعالیت مضاعف بی آلایش ای است . اینجانب اکثر اوقات با صدها میلیون سطر داده فعالیت میکنم . به کارگیری از لهجه طرحی مثل R یا این که Python یک روش حقیقتا عالی برای دستیابی به آن اندازه داده است .

4 . سواد

این دستور در واقع فراوان همگانی است که در آمریکا می بایست طریق طرح ریزی در مکتب ابتدایی فراگیری داده شود . به این ترتیب با یاد دادن چگونگی ساخت برنامه , شما با فرزندان عالم برابر می‌باشید , کسانی که ممکن است در آتی وارد دفتر شوند . به این ترتیب شما چه بسا اضطراری نیست که یاد بگیرید به چه شکل به عمق کد نوشتن نمائید . ولی اینجانب به شما پیشنهاد می‌کنم دستکم مفاهیم و منطق کد نوشتن را شعور نمایید .

کدام گویش را می بایست یاد بگیرید؟

اکثر زمان ها وقت ها می شنوم که مردمان میگویند , ( اینجانب در کالج یا این که متوسطه کد نویسی یه خرده انجام دادم . به آن ها میگویم , ( شما از نگاه ظاهری خوب می باشید . به هر جور گویش ساخت برنامه که با آن راحت می‌باشید , بپیوندید . ( ضروری نیست از یک بخش آغاز نمایید .

avkanî

بخش اعظمی از زبانهای ساخت برنامه دارنده یک منطق مشترک می‌باشند . البته در حالتی‌که از مرحله یک آغاز می‌کنید و بایستی تنها تصمیم بگیرید که روز جاری کدام گویش کد نویسی را یاد می‌گیرم , دو پیشنهاد دارم .

پایتون

در‌صورتی‌که شما در مسیر آنالیز اطلاعات قرار دارید , عامل حساس شما برای فرا گرفتن چگونگی کد نوشتن فعالیت با اطلاعات و انجام شغل های پیچیده خیس با اطلاعات است , بدین ترتیب تامل میکنم گویش بهتری نسبت به پایتون وجود نداشته باشد .

پایتون مضاعف مجهز است . کتابخانه های متعددی موجود است که به صورت مختص برای تجزیه و محاسبه اطلاعات پباده سازی گردیده اند , و این یک لهجه فراوان حاذق خیس از چیزی نظیر R است .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها